Про нас

Компанія TechDoc заснована в 2009-му році групою фахівців з технічного документування. Крім розробки документації, за роки роботи нами був накопичений величезний досвід в наданні всіх видів послуг, пов’язаних з документуванням, включаючи такі напрямки як продаж профільного програмного забезпечення від провідних світових розробників, вузькоспеціалізовані тематичні консультації, підбір персоналу та навчальні курси.

Наш девіз — «Все для технічного документування», і ми слідуємо йому буквально, — наші фахівці допоможуть вам вирішити задачу будь-якого масштабу — від написання невеликого керівництва або прес-релізу до організації «з нуля» відділу документування та підготовки матеріалів на отримання державного гранту.

Спектр наших послуг постійно розширюється, що дозволяє нам займати провідні позиції на українському ринку.
Але наша діяльність не обмежується суто комерційними послугами — ми проводимо щорічні конференції «Техдок», присвячені сучасним тенденціям в документуванні, тематичні круглі столи в форматі вебінарів, а на нашому порталі постійно публікуються новини та корисні для технічних письменників статті та матеріали.

На цій сторінці ви знайдете інформацію про:

  • наші послуги
  • безкоштовних заходах і матеріалах компанії
  • історії компанії
  • зворотнього зв’язку

Послуги компанії TechDoc:

Розробка технічної документації. Спектр виконуваних нами завдань включає всі можливі види документації і текстів українською, російською та англійською мовами: від інструкцій користувача для програмного забезпечення до технічних паспортів до приладів, і від простої статті для сайту до серії відеоуроків по використанню софта.

Навчальні курси для технічних письменників. Онлайн-курс розрахований як на новачків, так і на досвідчених фахівців. Він складається з теорії (14 вебінарів по 2 години + відповіді на питання) і індивідуальної практичної роботи з кожним слухачем (3 завдання різних типів, перевірка текстів викладачами, робота над помилками). Основні підсумки по закінченню курсу: новачки зможуть працювати за професією, а фахівці з досвідом дізнаються про свої помилки і навчаться їх уникати.

Поставка програмного забезпечення для роботи технічних письменників. Представлені продукти розраховані на компанії з різними потребами і можливостями. Ми допоможемо вибрати відповідні саме для вашої компанії програми і проконсультуємо з питань їх використання до і після придбання. Ціни не відрізняються від цін прямих постачальників і завжди вказуються в гривнях.

Допомога в підборі персоналу. Комплексний підхід до підбору фахівців-документаторів починається з аналізу завдань компанії-замовника і оцінки необхідної кількості співробітників, їх посад, навичок і оплати праці. Потім ми допомагаємо скласти відповідну вакансію, розробляємо під неї тестове завдання і проводимо відбір співробітника (співробітників) на основі створеного ТЗ і бесіди з кандидатом. Відповідно, з ваших плечей знімається турбота про те, де і як знайти професіоналів, що підходять саме вашій команді.

Консалтинг в сфері технічного документування. У нашій сфері існує безліч питань, стандартних відповідей на які поки немає в силу молодості спеціальності технічного письменника в Україні. Фахівці компанії TechDoc працюють в цьому напрямку досить давно, і, виконуючи замовлення, які надходять в компанію, ми постійно стикаємося з чимось новим. Такий активний ритм діяльності дав нам можливість накопичити значний досвід, і тепер ми зможемо допомогти вам, якщо ви збираєтеся вивести свою компанію на новий рівень документування або, наприклад, маєте застарілі проблеми, вирішення яких, здавалося б, не існує.