Документування

Компанія TechDoc надає аутсорсинг послуг з розробки технічної документації за наступними напрямками

Для розробників програмного забезпечення та обладнання

Компаніям, які розробляють програмне забезпечення або обладнання, ми пропонуємо весь спектр послуг, пов’язаних з документуванням їх продуктів. Від початкового етапу (написання технічного завдання) до релізу виробів (розробка керівництв та інструкцій кінцевих користувачів)

 • Керівництва користувача
 • Керівництва адміністратора
 • Довідка в форматах PDF, CHM, DOC, HTML
 • Технічні завдання
 • Відеокерівництво
 • Коментарі до програмного коду
 • Повний опис пристроїв і програмних продуктів

Для виконавців державних замовлень

При здійсненні робіт за державними замовленнями важливо не тільки якісно і в строк виконати поставлене завдання — не менш важливо підготувати продукт і документацію до нього для здачі приймаючій державній комісії. Ми готові взяти на себе всю роботу по документуванню ваших розробок і супроводжуванню вашого проекту до фінального етапу приймання створених документів

 • Документації згідно з ГОСТ, ДСТУ, ISO
 • Документація для грантів та конкурсів

Для всіх видів бізнесу

Чим би не займалися ви і ваша компанія, різні тексти можуть знадобитися в будь-якому випадку — будь то новинні або рекламні статті, переклади, контент для вашого сайту або маркетингові матеріали. Все це і багато іншого ми професійно зробимо для вас.

 • Редагування і коригування існуючих технічних текстів
 • Технічні переклади, локалізація (документації і інтерфейсу)
 • Технічна література (брошури, книги)
 • Тексти для ігор
 • Контент для сайтів технічної та IT-тематики
 • Аналітика та огляди програмних продуктів і технічних пристроїв
 • Статті IT-тематики
 • Статті технічної тематики
 • Користувацькі ЧаПи (FAQ)

Чому аутсорсинг розробки технічної документації вигідно?

У порівнянні зі штатними технічними письменниками:

На умовах аутсорсингу ви платите тільки за результат. Якщо в якийсь проміжок часу документація вам не потрібна — гроші ви не витратите, в той час як штатному співробітникові потрібно платити постійно, незалежно від того, є для нього робота чи ні.

Ви економите кошти на зарплатних податках. Податки складають близько 30% від суми, що виділяється на заробітну плату — і це та частина, яку ви не витрачаєте, працюючи з аутсорсером. Також важливо, що в разі аутсорсингу витрати на створення документації стають не зарплатою, а видаткової статтею бюджету, вони зменшують базу оподаткування, і ви, як наслідок, платите ще менше податків.

Ви минете цикл «Знайшли співробітника -> Навчили -> Співробітник звільнився». Якщо ви знайдете і приймете в компанію технічного письменника з досвідом — вважайте, що вам пощастило. Але навіть в цьому випадку є ризик, що він рано чи пізно вирішить змінити місце роботи, і вам доведеться заново витрачати час і гроші на пошуки. Інша ситуація: ви взяли в колектив новачка, навчили його самі, а можливо, і відправляли вчитися на курси, а він, набравшись знань і досвіду, пішов з компанії. Це досить поширений і вкрай невигідний роботодавцю сценарій. А при укладенні договору з аутсорсером на виконання тієї ж роботи ви отримуєте надійного партнера, який не покине вас, не вимагає навчання, не хворіє і навіть не проситься у відпустку!

Аутсорсер виконує весь спектр виникаючих завдань. Яка б ідея у вас не з’явилася — будь то створення відеоролика з красивими візуальними ефектами і озвученням поставленим голосом, інфографіка з професійним дизайном — ауторсер зможе виконати її, тому що під ваші завдання будуть підібрані відповідні фахівці. При цьому ви не будете обмежені навичками своїх штатних співробітників і не будете витрачати час і гроші на пошук тимчасових виконавців на тимчасову роботу.

Ви гарантовано отримаєте необхідну документацію в строк, тому що за неї відповідає не одна конкретна людина, яка може захворіти, в потрібний момент опинитися у відпустці або звільнитися в самий невідповідний час, наприклад, перед здачею проекту, а ціла команда професіоналів, яка працює на результат.

Ви отримуєте гарантований результат. Якщо вас щось не влаштувало в кінцевому варіанті роботи, аутсорсер внесе зміни без додаткової оплати, в той час як штатний співробітник буде робити це, продовжуючи отримувати зарплату за проведені на робочому місці години.

Ви економите кошти на забезпечення робочого місця співробітника. Комп’ютер, стіл, ліцензійне програмне забезпечення, місце в офісі, а у особливо дбайливих роботодавців – медичне страхування, оплата тренажерного залу і печива в офісі … Забудьте про ці витратах: все це — проблеми аутсорсера, а не ваші!

У порівнянні з розробкою документації програмістами або інженерами:

Документація, зроблена технічним письменником, якісніше, ніж зроблена програмістом або інженером, тому що вона не буде містити ні специфічного технічного жаргону, ні зайвої інформації, і завжди буде написана мовою, доступною і зрозумілою користувачеві.

Ваші програмісти й інженери не витрачають свій час на невідповідну для них роботу, а займаються тільки своєю звичною роботою, яку вони можуть виконувати якісно і швидко.

У порівнянні з фрілансерами:

Ви отримуєте всі гарантії, які входять в договір: результат роботи, терміни, вартість, конфіденційність інформації і т.д. Це (і взагалі будь-які гарантії) практично виключено, якщо ви працюєте з фрілансерами.