Програмне забезпечення

Продаж та впровадження програмного забезпечення

Як написання звичайного тексту неможливо без якісного текстового редактора, так і створення складної технічної документації вкрай важке без допоміжних інструментів. За кордоном велика кількість професійних інструментів для технічних письменників існує вже досить давно і користується високим попитом як у великих, так і у невеликих компаніях. У той же час, програмне забезпечення, що є на ринку України, не покриває всіх потреб технічних письменників по автоматизації їх роботи. Для вирішення цієї проблеми ми ведемо діалог з ключовими закордонними розробниками програмного забезпечення.

У компанії TechDoc ви можете придбати програмне забезпечення для документування, автоматизації перекладу і роботи з великими обсягами текстів, що постійно оновлюються. Асортимент пропозицій буде постійно розширюватися, щоб кожен клієнт міг підібрати продукт, що оптимально підходить для вирішення саме його задач.

Використання пропонованих інструментів дозволяє:

  • Створити на підприємстві єдину систему технічного документування
  • Значно збільшити продуктивність праці співробітників за рахунок оптимізації та автоматизації процесів документування

Завдяки цьому не лише підвищується якість документації і контенту, а й оптимізуються витрати компанії на документування діяльності і скорочується час створення матеріалів.

Пропоноване програмне забезпечення закордонних партнерів має англомовний інтерфейс, тому ми надаємо своїм клієнтам безкоштовну україномовну технічну і консультаційну підтримку по всіх продуктах.

Придбати будь-який пакет програм ви можете безпосередньо у нас за українські гривні за ціною виробника (перерахунок суми USD -> UAH проводиться за курсом НБУ на день замовлення), що дозволяє уникнути валютних операцій і роботи з іноземними контрагентами.

Також ми пропонуємо безкоштовні консультації щодо вибору програмного забезпечення, яке задовольнить потреби в документуванні саме вашого бізнесу.

Для консультації з нами можна зв’язатися за наступними контактами:

  • По електронній пошті: info@techdoc.in.ua
  • За телефонами: +380 73 117-9-147, +380 95 117-9-147, +380 97 117-9-147